DOŁĄCZ DO NASZEJ PLATFORMY
ZAMAWIAJ WYGODNIE
KORZYSTAJ Z INDYWIDUALNYCH RABATÓW I PROMOCJI

Czym jest Platforma Zakupowa BAGPOL?

Przygotowaliśmy dla Państwa wygodny i łatwy w obsłudze system składania zamówień online w hurtowni BagPol. Dzięki niemu każdy Kontrahent ma możliwość podglądu towarów z podziałem na poszczególne kategorie produktowe, producentów oraz asortyment znajdujący się w obecnej gazetce promocyjnej. System umożliwia również podgląd wszystkich historycznych zamówień oraz daje dostęp do bieżących faktur.

Platformę kierujemy wyłącznie do Klientów prowadzących działalność gospodarczą, w szczególności z branży handlu żywnością.

   ZOBACZ PRZEWODNIK PO PLATFORMIE >>  ZOs    ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE >>

Rejestracja Klienta

W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego znajdującego się pod linkiem: https://ebagpol.pl/rejestracja

Będą nam potrzebne dane, takie jak:

  • Nazwa firmy
  • NIP
  • Dane kontaktowe - imię/nazwisko
  • Telefon
  • Email (który posłuży również jako login)

Po przejściu procesu weryfikacji, który trwa zazwyczaj max. 48H, otrzymają Państwo na podany adres email indywidualny link do zalogowania się na Platformie. Bez aktywacji konta składanie zamówień nie jest możliwe, dlatego prosimy o cierpliwość.

Logowanie Klienta

Jeśli posiadasz już login oraz hasło wystarczy, że przejdziesz na stronę logowania znajdującą się pod linkiem: https://ebagpol.pl/ oraz wpiszesz login (którym jest Twój adres email) oraz hasło, które ustawiłeś przy pierwszym logowaniu.