Od ponad 20 lat jesteśmy znani z doskonałego serwisu i szerokiego asortymentu produktów spożywczych największych producentów na rynku. Bag-Pol istnieje od 1995 roku. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie Warszawy i okolic.

Od początku swojego istnienia wyróżniamy się niezwykle dynamicznym rozwojem i przystosowaniem do wymogów zmieniającego się rynku spożywczego.

Sprzedaż prowadzimy poprzez dystrybucję bezpośrednią do naszych odbiorców oraz w samoobsługowym magazynie przy ulicy Modularnej w Warszawie. Sprawnie działająca dystrybucja do małych sklepów i większych marketów, skutecznie pozwala nam wzmacniać pozycję. Zajmujemy się również zaopatrywaniem zakładów produkcyjnych w towary niezbędne do ich działalności, między innymi cukier i sól.

Bag-Pol Cash & Carry Warszawa

W Listopadzie 2019 roku przenieśliśmy odział  Cash & Carry na ul. Modularną 17A, gdzie mamy możliwości sprzedaży produktów, profesjonalnej ekspozycji towarów, oraz możliwości dotarcia do szerszej grupy klientów. Otwarcie oddziału spowodowało jeszcze większe rozszerzenie naszej bardzo bogatej oferty produktowej. Dzięki temu będziemy właścicielami jednej z największych hal Cash & Carry po lewostronnej części Warszawy, gdzie obsługujemy ponad 10 000 klientów miesięcznie.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, rzetelności oraz niezawodności cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów i kontrahentów, uchodząc za solidną firmę. W kolejnych latach planujemy poszerzanie swojej działalności oraz podejmowanie ciągłych wyzwań, chcąc sprostać nowym trendom na rynku hurtowym.